کلاس های آنلاین و غیرحضوری آموزشگاه مجازی آکسبورد

از تمایل و اعتماد شما جهت ثبت نام در کلاس های آنلاین آکسبورد بسیار خرسندیم و به خود میبالیم.

قبل از اینکه با کلاس های ما آشنا شوید و توضیحات آن ها را بخوانید باید برخی از قوانین و شرایط شرکت در کلاس ها را برای شما اعلام کنیم. لطفا با دقت موارد ذکر شده را بخوانید تا از سوء تفاهم های احتمالی جلوگیری شود.

کلاس های ما آنلاین و خصوصی میباشند و بدین ترتیب توجه و دقت بیشتری در آموزش بکار برده میشود و سطح باکیفیتی از آموزش را شما شاهد خواهید بود. البته شرایطی وجود دارد که شما دوست زبان آموز باید آنها را رعایت کنید:

 • دانشجو موظف به انجام تمامی تکالیف سپرده شده به اوست. بهونه هایی از قبیل مسافرت، عروسی، جشن و دیگر موارد مشابه وجود ندارد. تعهد به یادگیری یکی از مهمترین ویژگی های شما باید باشد.
 • دانشجو باید قبل از کلاس تمرین کرده و در زمان کلاس فعال باشد و چیزی برای گفتن داشته باشد. (اینطور نباشد که اگر از شما پرسیده شد دیروز چیکار کردین بگین هیچی)*
 • از زمان ثبت نام کلاس ها تا پایان دهمین جلسه امکان کنسلی از طرف شما وجود ندارد از آن جهت که برای شما وقت تعیین شده و درصورتیکه شخص دیگری بخواهد ثبت نام کند ما به هیچ عنوان قادر نیستیم در وقت تعیین شده برای کلاس شما برای ایشان کلاس تنظیم کنیم.
 • در صورتی که کنسلی از طرف ما باشد یک جلسه اضافه تر برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
 • حتما قبل از برگزاری کلاس از اینترنت خود اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت بروز اشکال در برقراری ارتباط با شما، کلاس شما برگزار شده محسوب خواهد شد و هزینه قابل برگشت نیست.
 • قبل از برگزاری کلاس حتما وسایل ارتباطی از قبیل وبکم، اسکایپ، واتس اپ و میکروفون خود را تست کنید تا در حین کلاس اتلاف وقت نداشته باشیم.

شرایط ضمانت بازگشت وجه

 • دانشجو بعلت دانش کم استاد درخواست بازگشت وجه کند.
 • دانشجو حتما باید در کلاس فعال بوده و تمارین خود را انجام داده باشد تا بحثی جهت اینکه دانشجو با بی فعالیتی خود ناراضیست وجو نداشته باشد.
 • حتما کلاس برگزار شده باشد.
 • اینکه شما بپرسید فلان کلمه به انگلیسی چه میشود و استاد به شما پاسخ ندهد دلیلی بر دانش کم استاد نمیشود زیرا برخی از کلمات فارسی در انگلیسی وجود ندارند! و همینطور اینکه در برخی موارد کلمه در  لحظه به ذهن استاد خطور نمیکند زیرا در بعضی موارد برای یک کلمه چندین معادل وجود دارد.
 • دانشجو از کنسلی های بسیار خسته شده است.

این امر که ما هزینه 10 جلسه از شما دریافت میکنیم بدین معنا نیست که شما در 10 جلسه زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت. این امر همانند قوانین دیگر کلاس ها و آموزشگاه ها برای جدی انگاشتن و نظم و انضباط در کلاس است.

نکته از نظر هزینه، کلاس های ما به مراتب ارزان تر از کلاس های خصوصی آموزشگاه ها و موسسات در سطح شهر است. شما حتی هزینه رفت و آمد هم دیگر ندارید. البته دیگر خرج ها هم هستند که صفر میشوند و شما با خیال راحت میتوانید در خانه بصورت آنلاین زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

* اینکه میگوییم زبان آموز باید چیزی برای گفتن داشته باشد برای این خاطر است که برخی از دوستان در فارسی هم چیزی برای گفتن ندارند. اینگونه افراد مشکل است که بهشان زبان آموخت زیرا تا شما صحبت نکنید و از زبانتان استفاده نکنید نه ما میتوانیم از شما رفع اشکال کنیم و نه شما میتوانید استفاده از زبان را بیاموزید. بطور فرض من از شما بپرسم دیروز چیکار کردی؟ لزومی ندارد که شما دقیقا کارهایی که دیروز انجام دادید رو برای من تعریف کنید میتونید خیال پردازی کنید، دروغ بگید و از بطور کلی یه داستان بسازید.

چه مدت زمان و چند جلسه برای یادگیری انگلیسی کافی است؟

این یک سوال غیرمنطقی است که برخی از زبان آموزان می پرسند. اینکه شما در چند جلسه و چه مدت زبان را بتوانید یاد بگیرید تماما به شما بستگی دارد و همینطور اینکه شما بطور کل نخواهید توانست زبان انگلیسی را بطور کامل یاد بگیرید (درست همانطور که فارسی را ما بطور کامل نمیدانیم). شما به آن مقدار انگلیسی نیاز دارید که بتوانید متوجه نفر مقابلتان بشوید و بتوانید با او وارد مکالمه بشوید و اگر چیزی هم متوجه نشدید بتونید بگید که متوجه نشدم و توضیح شخص مقابل را متوجه شوید. ممکن است مطلب ساده ای را برای یک شخص در نیم ساعت توضیح بدهیم و ایشان بطور کامل متوجه بشوند و به شخص دیگر مجبور باشیم در دو جلسه آنرا بیاموزیم. پس بطور کلی اینکه چه مدت و چه زمان طول میکشد به شخص شما بستگی دارد (میزان مطالعه شما، میزان علاقه شما، درک شما از مطلب و سایر موارد).

سطح صفر

کلاس های آنلاین سطح صفر آموزشگاه آکسبورد برای آن دسته از عزیزان زبان آموزی است که هیچ دانش زبانی ندارند و میخواهند از صفر شروع به یادگیری انگلیسی کنند.

در ابتدا شروع به آموزش مطالب اولیه اما بسیار مهم (ازون دست مهم که گر معمار نهد خشت اول کج) می کنیم. برای اینکه بیشتر با مواردی که در این کلاس ها کار میکنیم آشنا بشوید میتوانید فایل پی دی اف متریال مورد استفاده را دانلود کنید.

سطح صفر مکالمه

دانش زبانی صفر

400000 تومان
 • 10 جلسه
 • از طریق اسکایپ
 • ضمانت بازگشت وجه

سطح متوسط

شما در این سطح موارد سطحی رو یاد گرفتید و میخواهید پیشرفت روزافزون خود را شروع کنید. دانشجویانی که قصد شرکت در آژمون های آیلتس را دارند قبل از اینکه به سطح کلاس های آیلتس و تافل ما برسند باید در این کلاس ها شرکت کنند تا به مرحله ای برسند که استاد تشخیص دهد میتوان آموزشات لازم برای تافل و آیلتس را به او بدهد.

در این سطح بطور حتم ویدیو های یوتیوب و قسمت هایی از فیلم و سریال ها برای تسریع روند یادگیری شما استفاده خواهد شد. بطور کلی ما روش های یادگیری را آموزش خواهیم داد و بعد با روشی که ما به شما آموزش داده ایم خودتان میتوانید به یادگیری زبان به تنهایی بپردازید و سرعت چند برابری یادگیری که ما از آن صحبت می کنیم را شاهد باشید.

در این سطح امکان استفاده از کتاب نیز میباشد که از نظر ما کاری مفید به حساب می آید. چرا که کتابهایی که برای هدف آموزش زبان انگلیسی نوشته و چاپ شده اند میتوانند از متریال های پراکنده بهتر به شما زبان آموز عزیز کمک کنند.

برای این کلاس استفاده از فیلم و سریال و ویدیو های مناسب این سطح از یوتیوب نیز در نظر گرفته شده است که میتوانند به زبان آموز کمک بسیاری کنند زیرا این موارد برای انگلیسی زبان ها ساخته میشوند و همان انگلیسی است که شما نیاز دارید.

هدف اصلی در این کلاس ها تقویت مهارت اسپیکینگ و لیسنینگ شماست، مهارت های دیگر همچون رایتینگ و ریدینگ نیز با شما کار خواهد شد اما بیشتر تمرکز بر روی دو مهارت دیگر است.

کلاس آنلاین مکالمه

با هر دانش زبانی بالاتر از صفر

450000 تومان
 • 10 جلسه
 • از طریق اسکایپ
 • ضمانت بازگشت وجه

تافل

قبل از ثبت نام در این کلاس ها شما باید حتما تست بدهید تا مشخص بشود که شما آیا در سطح قابل قبولی برای شرکت در این کلاس ها هستید یا خیر. ما بدنبال این هستیم که کارمان را شرافتمندانه انجام بدهیم درصورتیکه سطحتان پایینتر باشد باید مبلغ کمتری برای کلاس ها بدهید تا بطور جدی کلاس های تافل شما شروع شوند. حتما در خاطر بسپارید که پرداخت هزینه 10 جلسه به معنای این نیست که ما در 10 جلسه بتوانیم چم و خم تافل را به شما بیاموزیم و شما نمره ای که میخواهید را بدست بیاورید بلکه امکان دارد به جلسات بیشتری احتیاج داشته باشید تا آمادگی لازم را داشته و چراغ سبز استادتان برای شرکت در آزمون را بدست بیاورید (دلیل اصلی در بالا ذکر شده است.)

در این دست کلاس ها، تمرکز ما بر روی هر چهار مهارت است و سعی میکنیم تا راز هایی از موفقیت در آژمون تافل را به شما بیاموزیم. هرچند آزمون تافل تنها مهارت های اسپیکنگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ نیست و طالب مهارت های دیگر مهمی همچون تایپ سریع، مدیریت زمان و ازین دست مهارت ها میباشد.

تافل

دانش زبانی خوب+

600000 تومان
 • 10 جلسه
 • از طریق اسکایپ
 • ضمانت بازگشت وجه

آیلتس

قبل از ثبت نام در این کلاس، شما بایستی تست ورودی آنرا بدهید و نمره کافی برای ورود را بدست بیاورید. در صورتیکه موفق به دریافت نمره لازم نشوید باید کلاس های متوسط را ثبت نام کنید. نگرانی به دلتون راه ندید درست است که کلاس های متوسط را ثبت نام میکنید اما رویکردی که ما برای شما خواهیم داشت آماده سازی شما برای آیلتس و کلاس های آیلتس آکسبورد خواهد بود.

در صورت آوردن نمره کافی، کلاس ها را طبق تقویم آموزشی برگزار خواهیم کرد و تمامی نکات و رازهای لازم برای موفقیت را به شما خواهیم آموخت و در آخر دوباره از شما تستی مشابه آیلتس گرفته میشود تا چراغ سبز برای شرکت در آیلتس به شما داده شود یا نه.

آیلتس

دانش زبانی خوب+

600000 تومان
 • 10 جلسه
 • از طریق اسکایپ
 • ضمانت بازگشت وجه