[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1602484216545{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 20px !important;}”][cdb_box_content][vc_column_text]

اصطلاحات زبان انگلیسی با آکسبورد

یادگیری اصطلاحات زبان انگلیسی امر بسیار مهمی است که هر زبان آموز باید به دنبال آن باشد. هر زبان با اصطلاحات و ضرب المثل های آن زبان است که پویایی و حرکت دارد و زیبایی خاص خود را می‌گیرد. در وبسایت آموزشی آکسبورد اصطلاحات زبان انگلیسی را بصورت کامل و جامع در کاربردهای مختلف آن و با ذکر مثال‌های مختلف آموزش می‌دهیم.

یک اصطلاح عبارت، گفته و یا گروهی از کلمات است که معنایی استعاری (معنای لغوی مهم نیست) دارد و در گفتگوهای روزمره از آن ها استفاده میشود. معنای سمبلیک idiom با معنای لغوی عبارت و یا معنای تک تک کلمات آن متفاوت است. طیف وسیعی از اصطلاحات وجود دارند که در زبان های مختلف میتوان آنها را یافت که در گفتگوهای روزمره بسیار استفاده میشوند. بطور تقریبی گفته میشود که حدود 25000 اصطلاح در زبان انگلیسی وجود دارد.

اصطلاح در واقع زبان را شکوفا میکند و به آن پر و بال میدهد. همچنین اصطلاحات نقش بسزایی در جذابیت و پویایی زبان دارند. این اصطلاحات هستند که گفتگو های روزمره را به تصویر میکشند و باعث این میشوند که این گفتگو ها به دور از خستگی و کسل کنندگی باشند.

چه چیزی باعث دشواری یادگیری اصطلاحات زبان انگلیسی میشود؟

جواب این سوال معنای اصطلاحات هست. اصطلاحات برای فهمیدن آسان نیستند مخصوصا برای کسانی که انگلیسی زبان مادری آنها نیست زیرا معنای آنها معمولا بصورت استعاری است. این ویژگی اصطلاحات است که آنها را برای یادگیری کمی دشوار می کند.

در پایین آموزش های اصطلاحات زبان انگلیسی را در مقالات مختلف براتون آوردم. در ادامه به این چند مثال دقت کنید.

این اصطلاح بدین معنی است که کاری آسان است و به راحتی میتوان آنرا انجام داد مانند خوردن یک تکه کیک!

Driving is a piece of cake.

رانندگی کاری نداره/ آسونه.


این اصطلاح انگلیسی بدین معنی است که کاری رخ نمی دهد همانطور که خوک ها هیچگاه نمیتوانن پرواز کنند!

She will do it only when pigs fly.

هیچوقت اینکارو نمیکنه./ اینکارو میکنه فقط هروقت پشت گوشتو دیدی اون موقع.

نکته مهم دیگه این هست که در زمان یادگیری اصطلاح انگلیسی حتما به دیکشنری سر بزنید مثل دیکشنری لاگمن و کمبریج.

[/vc_column_text][/cdb_box_content][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1602484253109{margin-bottom: 80px !important;}”][cdb_blog_posts columns=”four” blog_query=”size:1000|order_by:date|post_type:post|categories:55″][/vc_column][/vc_row]