کلاس های آنلاین و غیرحضوری آموزشگاه مجازی آکسبورد

از تمایل و اعتماد شما جهت ثبت نام در کلاس های آنلاین آکسبورد بسیار خرسندیم و به خود میبالیم.

قبل از اینکه با کلاس های ما آشنا شوید و توضیحات آن ها را بخوانید باید برخی از قوانین و شرایط شرکت در کلاس ها را برای شما اعلام کنیم. لطفا با دقت موارد ذکر شده را بخوانید تا از سوء تفاهم های احتمالی جلوگیری شود.

کلاس های ما آنلاین و خصوصی میباشند و بدین ترتیب توجه و دقت بیشتری در آموزش بکار برده میشود و سطح باکیفیتی از آموزش را شما شاهد خواهید بود. البته شرایطی وجود دارد که شما دوست زبان آموز باید آنها را رعایت کنید:

 • دانشجو موظف به انجام تمامی تکالیف سپرده شده به اوست. بهونه هایی از قبیل مسافرت، عروسی، جشن و دیگر موارد مشابه وجود ندارد. تعهد به یادگیری یکی از مهمترین ویژگی های شما باید باشد.
 • دانشجو باید قبل از کلاس تمرین کرده و در زمان کلاس فعال باشد و چیزی برای گفتن داشته باشد. (اینطور نباشد که اگر از شما پرسیده شد دیروز چیکار کردین بگین هیچی)*
 • از زمان ثبت نام کلاس ها تا پایان دهمین جلسه امکان کنسلی از طرف شما وجود ندارد از آن جهت که برای شما وقت تعیین شده و درصورتیکه شخص دیگری بخواهد ثبت نام کند ما به هیچ عنوان قادر نیستیم در وقت تعیین شده برای کلاس شما برای ایشان کلاس تنظیم کنیم.
 • در صورتی که کنسلی از طرف ما باشد یک جلسه اضافه تر برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
 • حتما قبل از برگزاری کلاس از اینترنت خود اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت بروز اشکال در برقراری ارتباط با شما، کلاس شما برگزار شده محسوب خواهد شد و هزینه قابل برگشت نیست.
 • قبل از برگزاری کلاس حتما وسایل ارتباطی از قبیل وبکم، اسکایپ، واتس اپ و میکروفون خود را تست کنید تا در حین کلاس اتلاف وقت نداشته باشیم.

شرایط ضمانت بازگشت وجه

 • دانشجو بعلت دانش کم استاد درخواست بازگشت وجه کند.
 • دانشجو حتما باید در کلاس فعال بوده و تمارین خود را انجام داده باشد تا بحثی جهت اینکه دانشجو با بی فعالیتی خود ناراضیست وجو نداشته باشد.
 • حتما کلاس برگزار شده باشد.
 • اینکه شما بپرسید فلان کلمه به انگلیسی چه میشود و استاد به شما پاسخ ندهد دلیلی بر دانش کم استاد نمیشود زیرا برخی از کلمات فارسی در انگلیسی وجود ندارند! و همینطور اینکه در برخی موارد کلمه در  لحظه به ذهن استاد خطور نمیکند زیرا در بعضی موارد برای یک کلمه چندین معادل وجود دارد.
 • دانشجو از کنسلی های بسیار خسته شده است.

این امر که ما هزینه 10 جلسه از شما دریافت میکنیم بدین معنا نیست که شما در 10 جلسه زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت. این امر همانند قوانین دیگر کلاس ها و آموزشگاه ها برای جدی انگاشتن و نظم و انضباط در کلاس است.

نکته از نظر هزینه، کلاس های ما به مراتب ارزان تر از کلاس های خصوصی آموزشگاه ها و موسسات در سطح شهر است. شما حتی هزینه رفت و آمد هم دیگر ندارید. البته دیگر خرج ها هم هستند که صفر میشوند و شما با خیال راحت میتوانید در خانه بصورت آنلاین زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

* اینکه میگوییم زبان آموز باید چیزی برای گفتن داشته باشد برای این خاطر است که برخی از دوستان در فارسی هم چیزی برای گفتن ندارند. اینگونه افراد مشکل است که بهشان زبان آموخت زیرا تا شما صحبت نکنید و از زبانتان استفاده نکنید نه ما میتوانیم از شما رفع اشکال کنیم و نه شما میتوانید استفاده از زبان را بیاموزید. بطور فرض من از شما بپرسم دیروز چیکار کردی؟ لزومی ندارد که شما دقیقا کارهایی که دیروز انجام دادید رو برای من تعریف کنید میتونید خیال پردازی کنید، دروغ بگید و از بطور کلی یه داستان بسازید.

چه مدت زمان و چند جلسه برای یادگیری انگلیسی کافی است؟

این یک سوال غیرمنطقی است که برخی از زبان آموزان می پرسند. اینکه شما در چند جلسه و چه مدت زبان را بتوانید یاد بگیرید تماما به شما بستگی دارد و همینطور اینکه شما بطور کل نخواهید توانست زبان انگلیسی را بطور کامل یاد بگیرید (درست همانطور که فارسی را ما بطور کامل نمیدانیم). شما به آن مقدار انگلیسی نیاز دارید که بتوانید متوجه نفر مقابلتان بشوید و بتوانید با او وارد مکالمه بشوید و اگر چیزی هم متوجه نشدید بتونید بگید که متوجه نشدم و توضیح شخص مقابل را متوجه شوید. ممکن است مطلب ساده ای را برای یک شخص در نیم ساعت توضیح بدهیم و ایشان بطور کامل متوجه بشوند و به شخص دیگر مجبور باشیم در دو جلسه آنرا بیاموزیم. پس بطور کلی اینکه چه مدت و چه زمان طول میکشد به شخص شما بستگی دارد (میزان مطالعه شما، میزان علاقه شما، درک شما از مطلب و سایر موارد).

سطح صفر

کلاس های آنلاین انگلیسی عمومی جدای از انگلیسی برای آیلتس و تافل میباشند و در این کلاس ها سعی بر این است تا انگلیسی عمومی شما دوست عزیز پیشرفت کند.

دقت داشته باشید که در کلاس های عمومی روال بر این است که هر چهار مهارت شما تقویت گردد اما بنابر درخواست شما امکان برنامه ریزی برای مهارت های خاص و مشخص نیز وجود دارد.

کلاس آنلاین انگلیسی

انگلیسی عمومی

25000 تومان
 • یک جلسه
 • از طریق اسکایپ
 • ضمانت بازگشت وجه