کلاس آنلاین زبان انگلیسی

کلاس آنلاین زبان انگلیسی آکسبورد قصد آموزش آنلاین زبان انگلیسی با متدها و روش های نوین با استفاده از منابع روز دنیا دارد.

برنامه ریزی

یکی از مهمترین دستاورد‌های کلاس زبان انگلیسی آنلاین نظم و ساختار منعطف کلاس‌ها است که باعث می‌شود زبان آموز به راحتی زبان را بیاموزد.

مشاوره تخصصی رایگان

شما می توانید از طریق شماره 09129296069 مشاوره رایگان دریافت کنید.

دسترسی سریع و آسان

خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی، الان به راحتی می‌توان به آموزش آنلاین زبان انگلیسی پرداخت و کلاس بهتری برگزار کرد.

تقویت و بهبود مهارت ها

در کلاس آنلاین زبان انگلیسی آکسبورد، سعی می‌کنیم تا هر چهار مهارت شما همچنین اعتماد به نفس شما را بهبود دهیم و تقویت کنیم.

کلاس آنلاین انگلیسی

کلاس آنلاین زبان انگلیسی

کلاس آنلاین زبان انگلیسی در دنیای امروز یکی از بهترین اثرات پیشرفت های بی وقفه تکنولوژی هست که باعث میشه شما بدون دغدغه رفت و آمد و هزینه‌اش، ترافیک مسخره شهر، خستگی و هزار تا درد دیگه به راحتی و با خیال راحت در فضای گرم و صمیمی خانه در کنار عزیزانتون به یادگیری انگلیسی بپردازید. ولی خیلی خوب میدونید که در این راستا باید بدنبال بهترین موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی هم باشید. خب عزیزم در خدمتیم!! البته در ادامه براتون ویژگی های این بهترین رو بازش میکنیم.

با کلاس آنلاین انگلیسی آکسبورد ما نه تنها انگلیسی شما رو در زمینه های اسپیکینگ، لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ بهتر می‌کنیم، بلکه سعی ما بر این هست تا اعتماد به نفس شما رو هم بالا ببریم تا بتونید به راحتی و بدون خجالت و فراموشی انگلیسی رو مثل بلبل صحبت کنید.

بهترین چیزی که کلاس آنلاین زبان انگلیسی برای ما به ارمغان میاورند، دسترسی راحت و سریع به منابع معتبر و دست اول انگلیسی است. بطور مثال در کثری از ثانیه می توانیم به بحث و گفتگو در رابطه با مقالات و ویدیو های نیتیو در اینترنت بپردازیم.

چرا کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی آکسبورد؟

 • اساتید آموزش زبان آکسبورد، همگی دارای تحصیلات زبان انگلیسی هستند و سابقه چندین ساله تدریس زبان انگلیسی را در کارنامه خود دارند و با مقوله تدریس آنلاین زبان انگلیسی ناآشنا نیستند.
 • اساتید آکسبورد موظفند قبل از برگزاری هر کلاس فایل آموزشی هر جلسه را برای تایید به مدیریت ارجاع دهند و پس از تایید خواهند توانست تدریس خود را شروع کنند.
 • منابع آموزشی که در کلاس ها و دوره های زبان انگلیسی آکسبورد بکار گرفته می‌شود تمامی بروز و دارای انگلیسی روزمره و طبیعی است که انگلیسی زبان‌ها از آن بهره می‌برند. بطور مثال یکی از پروژه های سرکلاس خواندن مقالات و تماشای ویدیو های ساده سازی نشده برای آموزش در یوتیوب هست که از زندگی روزمره انگلیسی زبان‌ها می‌باشد.
 • ارائه برنامه مشخص هر دوره و برنامه ریزی دقیق برای اینکه در هرروز چکاری برای یادگیری زبان انجام دهید.
 • ارائه گواهینامه شرکت در دوره ها و کلاس های آنلاین بعد از قبولی در آزمون های مربوطه.
 • شهریه کلاس زبان انگلیسی در مجموعه آکسبورد ثابت بوده و در صورت افزایش اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد.

شرایط و مقررات کلاس‌های آنلاین آکسبورد

کلاس های آکسبورد تمامی بصورت آنلاین برگزار می‌شوند و در قالب خصوصی و نیمه خصوصی (تا 3 نفر) هستند. در نتیجه کیفیت آموزش و توجه بیشتری در کلاس آنلاین زبان انگلیسی متوجه زبان آموز می‌شود و سریع‌تر به موفقیت در زبان که هدف ماست می‌رسد. البته شرایطی وجود دارد که شما دوست زبان آموز باید آنها را رعایت کنید:

 • دانشجو موظف به انجام تمامی تکالیف سپرده شده به اوست. بهونه هایی از قبیل مسافرت، عروسی، جشن و دیگر موارد مشابه وجود ندارد. تعهد به یادگیری یکی از مهمترین ویژگی های شما باید باشد.
 • دانشجو باید قبل از کلاس تمرین کرده و در زمان کلاس فعال باشد و چیزی برای گفتن داشته باشد. (اینطور نباشد که اگر از شما پرسیده شد دیروز چیکار کردین بگین هیچی)*
 • از زمان ثبت نام کلاس ها تا پایان دهمین جلسه امکان کنسلی از طرف شما وجود ندارد از آن جهت که برای شما وقت تعیین شده و درصورتیکه شخص دیگری بخواهد ثبت نام کند ما به هیچ عنوان قادر نیستیم در وقت تعیین شده برای کلاس شما برای ایشان کلاس تنظیم کنیم.
 • در صورتی که کنسلی از طرف ما باشد یک جلسه اضافه تر برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
 • حتما قبل از برگزاری کلاس از اینترنت خود اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت بروز اشکال در برقراری ارتباط با شما، کلاس شما برگزار شده محسوب خواهد شد و هزینه قابل برگشت نیست.
 • قبل از برگزاری کلاس حتما وسایل ارتباطی از قبیل وبکم، اسکایپ، واتس اپ و میکروفون خود را تست کنید تا در حین کلاس اتلاف وقت نداشته باشیم.

شهریه کلاس آنلاین زبان انگلیسی

هزینه کلاس آنلاین خصوصی زبان انگلیسی

جلسات خصوصی زبان انگلیسی آکسبورد در سامانه آموزشی آکسبورد به آدرس online.oxbord.com برگزار میشه. هزینه یک جلسه کلاس خصوصی آنلاین مکالمه زبان انگلیسی با اساتید آکسبورد از مبلغ 50 هزار تومان تا 100 هزار تومان با توجه به کلاس است. این کلاس بعد از تعیین سطح زبان آموز بصورت هفته ای دو یا سه جلسه برگزار میشود.

هزینه کلاس آنلاین نیمه خصوصی زبان انگلیسی

جلسات نیمه خصوصی زبان انگلیسی آکسبورد در سامانه آموزشی آکسبورد به آدرس online.oxbord.com برگزار میشه. هزینه دوره 15 جلسه ای کلاس نیمه خصوصی آنلاین مکالمه زبان انگلیسی با اساتید آکسبورد برای هر نفر مبلغ 300 هزار تومان است. برای برگزاری این کلاس حداقل 2 نفر و حداکثر 4 نفر ظرفیت این کلاس است.

شرایط ضمانت بازگشت وجه

 • دانشجو بعلت دانش کم استاد درخواست بازگشت وجه کند.
 • دانشجو حتما باید در کلاس فعال بوده و تمارین خود را انجام داده باشد تا بحثی جهت اینکه دانشجو با بی فعالیتی خود ناراضیست وجو نداشته باشد.
 • حتما کلاس برگزار شده باشد.
 • اینکه شما بپرسید فلان کلمه به انگلیسی چه میشود و استاد به شما پاسخ ندهد دلیلی بر دانش کم استاد نمیشود زیرا برخی از کلمات فارسی در انگلیسی وجود ندارند! و همینطور اینکه در برخی موارد کلمه در  لحظه به ذهن استاد خطور نمیکند زیرا در بعضی موارد برای یک کلمه چندین معادل وجود دارد.
 • دانشجو از کنسلی های بسیار خسته شده است.

این امر که ما هزینه 10 جلسه از شما دریافت میکنیم بدین معنا نیست که شما در 10 جلسه زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت. این امر همانند قوانین دیگر کلاس ها و آموزشگاه ها برای جدی انگاشتن و نظم و انضباط در کلاس است.

نکته از نظر هزینه، کلاس های ما به مراتب ارزان تر از کلاس های خصوصی آموزشگاه ها و موسسات در سطح شهر است. شما حتی هزینه رفت و آمد هم دیگر ندارید. البته دیگر خرج ها هم هستند که صفر میشوند و شما با خیال راحت میتوانید در خانه بصورت آنلاین زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

* اینکه میگوییم زبان آموز باید چیزی برای گفتن داشته باشد برای این خاطر است که برخی از دوستان در فارسی هم چیزی برای گفتن ندارند. اینگونه افراد مشکل است که بهشان زبان آموخت زیرا تا شما صحبت نکنید و از زبانتان استفاده نکنید نه ما میتوانیم از شما رفع اشکال کنیم و نه شما میتوانید استفاده از زبان را بیاموزید. بطور فرض من از شما بپرسم دیروز چیکار کردی؟ لزومی ندارد که شما دقیقا کارهایی که دیروز انجام دادید رو برای من تعریف کنید میتونید خیال پردازی کنید، دروغ بگید و از بطور کلی یه داستان بسازید.

چه مدت زمان و چند جلسه برای یادگیری انگلیسی کافی است؟

این یک سوال غیرمنطقی است که برخی از زبان آموزان می پرسند. اینکه شما در چند جلسه و چه مدت زبان را بتوانید یاد بگیرید تماما به شما بستگی دارد و همینطور اینکه شما بطور کل نخواهید توانست زبان انگلیسی را بطور کامل یاد بگیرید (درست همانطور که فارسی را ما بطور کامل نمیدانیم). شما به آن مقدار انگلیسی نیاز دارید که بتوانید متوجه نفر مقابلتان بشوید و بتوانید با او وارد مکالمه بشوید و اگر چیزی هم متوجه نشدید بتونید بگید که متوجه نشدم و توضیح شخص مقابل را متوجه شوید. ممکن است مطلب ساده ای را برای یک شخص در نیم ساعت توضیح بدهیم و ایشان بطور کامل متوجه بشوند و به شخص دیگر مجبور باشیم در دو جلسه آنرا بیاموزیم. پس بطور کلی اینکه چه مدت و چه زمان طول میکشد به شخص شما بستگی دارد (میزان مطالعه شما، میزان علاقه شما، درک شما از مطلب و سایر موارد).

نکته مهم آموزش آنلاین زبان انگلیسی آکسبورد

از تمایل و اعتماد شما جهت ثبت نام در کلاس آنلاین زبان انگلیسی آکسبورد بسیار خرسندیم و به خود میبالیم. همینطور خوشحال میشیم اینستاگرام ما رو هم فالو کنید.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی

10
دوره آموزشی

24
دانشجو

1340 ساعت
ساعت آموزش

1
تعداد اساتید

نظر برخی از زبان آموزان ما

نظرات شرکت کنندگان در کلاس‌های آنلاین آکسبورد